مقررات فروش اینترنتی ایران هواوی

تایید و پرداخت فاكتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات ایران هواوی می‌باشد.

ایران هواوی موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.
ایران هواوی درصورت عدم مغایرت محصول خریداری شده و محصول ارسال شده تحت هیچ عنوان کالا را عودت یا تعویض نمی نماید
ایران هواوی موظف است مشخصات كالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای او ارسال نماید.
ایران هواوی بخاطر شرایط و سیاست های شرکت کالاهای ارسالی امکان تغییر یا تعویض ویا مرجوع ندارد.
ایران هواوی بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آكبند بدون تست و یا در صورت درخواست مشتری باز شده و تست شده ارسال می‌نماید.
با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند (مانند تفاوت در مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و یا محتویات جعبه کالا)، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط ایران هواویقید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی ایران هواویکنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.
قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل(در مواقعی که ایران هواویارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.
تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.
در صورت پرداخت بوسیله كارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانكی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط ایران هواوی كنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.
تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت ایران هواوی می‌باشد.
در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به ایران هواوی اطلاع داده شود تا ایران هواوی بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به ایران هواوی اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری ایران هواوی مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتیکه مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت ایران هواوی داشته باشد آن را به ایران هواوی اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات ایران هواوی مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
در صورتیكه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان ایران هواوی بررسی و یا تعمیر شود، ایران هواوی مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.
در صورتیكه به دلیل هرگونه كار نرم‌افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید ایران هواوی از پس گرفتن آن كالا معذور است.